close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 11 grudnia 2017

  Po raz kolejny Ambasada RP miała przyjemność uczestniczyć w corocznym Zimowym Bazarze Charytatywnym, organizowanym przez Międzynarodowy Klub Kobiet w RM (IWCM), przy udziale Małżonek Ambasadorów pełniących misję dyplomatyczną w Republice Mołdawii.

  Zimowy bazar 2017 łączy rodzime i międzynarodowe społeczności, które gromadzą i prezentują w tym dniu tradycje bożonarodzeniowe z całego świata. Jest to wydarzenie charytatywne, wszystkie dochody zebrane podczas trwania jarmarku trafią bezpośrednio do potrzebujących.

   

  W wydarzeniu tym biorą udział Ambasady, organizacje międzynarodowe, organizacje charytatywne i lokalni producenci. Jest to okazja do spróbowania potraw z różnych stron świata, zakupu prezentów i pamiątek, oprócz tego można wygrać ciekawe nagrody na loterii.

   

  Stoisko Ambasady RP odwiedzili m.in. Prezydent Republiki Mołdawii, Igor Dodon, Ambasadorowie rezydujący w Kiszyniowie i mnóstwo gości, którzy chętnie próbowali polskiego sękacza, domowego pasztetu, pierników i innych produktów polskich producentów.

   

  Zapraszamy do obejrzenia galerii.

  Winter_Bazaar_1
  Winter_Bazaar_2
  Winter_Bazaar_3
  Winter_Bazaar_4
  Winter_Bazaar_5
  Winter_Bazaar_6
  Winter_Bazaar_7
  Winter_Bazaar_8
  Winter_Bazaar_9
  Winter_Bazaar_10
  Winter_Bazaar_11
  Winter_Bazaar_12
  Winter_Bazaar_13
  Winter_Bazaar_14
  Winter_Bazaar_15
  Winter_Bazaar_16
  Winter_Bazaar_17
  Winter_Bazaar_18

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: