close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

   

 • 2007

 •  

  W dniach 14-15 czerwca 2007 r. w Warszawie odbędzie się IV Konferecja Euroazjatycka Transportu Drogowego  pod patronatem Ministra Transportu Rzeczypospolitej Polskiej. Konferencja organizowana jest przez Międzynarodową Unię Transportu Drogowego (IRU) oraz Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Głównym tematem spotkania będzie „Droga do sukcesu: Euroazjatycki rynek drogowy - wyzwania i możliwości".

   

  Konferencje Euroazjatyckie IRU odbywają się co dwa lata w wybranych państwach europejskich i azjatyckich i są jednymi z najważniejszych wydarzeń dla sektora międzynarodowego transportu drogowego. Poprzednie konferencje wydatnie przyczyniły się do promocji połączeń euroazjatyckich.

   

  W konferencji przewidywany jest udział ministrów lub wiceministrów zainteresowanych krajów, jak również przedstawicieli międzynarodowych organizacji, instytucji finansowych oraz świata biznesu. Konferencja stanowić będzie okazję zarówno do rozmów na szczeblu rządowym, jak i do bezpośredniego dialogu z przedsiębiorcami z branży transportowej.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: