close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 17 sierpnia 2018

  „Integracja Regionów Świata - cele, scenariusze współpracy” – to tytuł III Międzynarodowej Konferencji Gospodarczo-Naukowej, która odbędzie się w dniach 18-19 października 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, na którą zapraszają Państwa Cooperation-east, Fundacja Polonia Gospodarcza Świata, Fundacja Rozwoju Innowacji (Szczecin), Międzynarodowe Stowarzyszenie Biznesu HOMO BONUS wraz z międzynarodowym konsorcjum polsko-niemiecko-polonijnym.

  Wydarzenie będzie idealnym miejscem na wymianę kontaktów, doświadczeń pomiędzy przedstawicielami środowisk biznesowych i naukowych z Polski i różnych regionów świata.

  Informacje i program konferencji w języku polskim są dostępne na stronie internetowej www.ir-union.de (w zakładce aktualności wydarzenia/konferencja 2018).

  Międzynarodowa impreza to idealna okoliczność do działań promocyjno-informacyjnych, do których zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

   

  Uczestnictwo w konferencji potwierdzili m.in. przedstawiciele: Kancelari Prezydenta RP, MPiT, MGMiŻS, Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego, Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich w osobie Pana Ambasadora J.E. Dr. Yousif Eisa AlSabri, Japonii, Białoruskiej Republiki Ludowej, landu Brandenburgii, Nadrenii-Palatynatu i inne osobistości ze świata polityki, biznesu i nauki.

   

  Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zapraszamy do kontaktu!
   

  Język konferencji: polski, angielski. 

   

  Osoby do kontaktu:

  Bożena Rainczuk T +49 4331 33627-0 (polski, niemiecki)

  Daria Mak-Walther T +49 5603 9170-44 (polski, niemiecki, rosyjski)

  Hans-Jürgen Hellberg T +49 (0) 172 42 64 834 (niemiecki, angielski)

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: